:: Gmina Lipowa
użytkownik :   hasło :    


Ogłoszenia artykuł wyświetlony 941 razy Strona do wydruku

Zawiadomienie


Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Oddział Zamiejscowy Wydział Środowiska i Rolnictwa w Bielsku – Białej zawiadamia, że Minister Środowiska decyzją z dnia 14.12.2007 r. znak DOOŚ-142 D/4480-8/PR/2007/ER umorzył postępowanie odwoławcze w sprawie odwołania od decyzji Wojewody Śląskiego z dnia 3 października 2007 r. ustalającej środowiskowe uwarunkowania zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na budowie drogi ekspresowej S-69 Bielsko-Biała – Żywiec – Zwardoń odcinek 3: od węzła ,,Żywiecka/Bystrzańska” w Bielsku-Białej do węzła ,,Żywiec” w Żywcu” według wariantu IE (zielony z estakadą).Decyzja Ministra Środowiska jest ostateczna.
Stronie służy prawo wniesienia skargi do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego
w Warszawie za pośrednictwem Ministra Środowiska w terminie 30 dni od daty otrzymania decyzji.
W tym terminie można zapoznać się z treścią ww. decyzji w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach Wydziale Środowiska i Rolnictwa –Katowice ul.Jagiellońska 25, oraz właściwych terytorialnie Urzędach Miasta i Gmin.


Wójt Gminy Lipowa
Wojciech ZuziakHistoria zmian artykułu
Nr. Data Operacja Wykonał Zatwierdził
1 2008-01-22 11:58 dodanie artykułu 

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0