:: Gmina Lipowa
użytkownik :   hasło :    


Ogłoszenia artykuł wyświetlony 886 razy Strona do wydruku

Informacja o drogach powiatowych na terenie Gminy Lipowa


Wójt Gminy Lipowa informuje, że za remonty głównych dróg powiatowych na terenie gminy odpowiedzialny jest Powiatowy Zarząd Dróg w Żywcu ,ul. Leśnianka 102 a, tel.(033) 8620572 na który można zgłaszać interwencje w tej sprawie, lub za pośrednictwem tut. Urzędu tel. 867-18-48.
Urząd Gminy w Lipowej już od lutego b.r. czynił starania o jak najszybsze wykonanie i uzupełnienie ubytków w nawierzchniach tych dróg.

W roku bieżącym również przeznaczone zostały środki finansowe z budżetu gminy na udział w kosztach wykonania nakładki bitumicznej na najbardziej zniszczonych odcinkach dróg powiatowych, na drodze Pietrzykowice – Ostre.

Powiatowy Zarząd Dróg w Żywcu rozpoczął remonty na terenie Gminy Lipowa w miesiącu kwietniu od strony Pietrzykowic , następnie je przerywając z uwagi na brak środków.

W chwili obecnej są po drugim postępowaniu przetargowym i mamy nadzieję, że już nic nie przeszkodzi w zakończeniu prac polegających na łataniu dziur. W tej chwili prace trwają na odcinku Lipowa Centrum – Ostre - Twardorzeczka.


Historia zmian artykułu
Nr. Data Operacja Wykonał Zatwierdził
1 2006-05-11 13:18 dodanie artykułu 

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0