:: Gmina Lipowa
użytkownik :   hasło :    


Informacje o wywozie śmieci artykuł wyświetlony 782 razy Strona do wydruku

O g ł o s z e n i e - W związku z dużymi ilościami odpadów - typu popiół pojawiającymi się przede wszystkim w strefie pośredniej ujęcia wody przy potoku LeśniankaW związku z dużymi ilościami odpadów - typu popiół pojawiającymi się przede wszystkim w strefie pośredniej ujęcia wody przy potoku Leśnianka w m. Leśna, Lipowa, Twardorzeczka. Władze Gminy Lipowa przypominają wszystkim mieszkańcom gminy o ustawowym obowiązku oddawania śmieci - popiołów, firmie wywożącej odpady komunalne z terenu gminy Lipowa tj. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Żywcu.

U w a g a :


To właściciel działki, władający, dzierżawca, użytkownik wieczysty oraz posiadacz bez tytułu prawnego jest posiadaczem śmieci- popiołów znajdujących się na działce i wobec niego może zostać wszczęte z urzędu postępowanie w celu usunięcia śmieci – popiołów.
W powyższej sytuacji zostanie również przeprowadzona ponowna kontrola w terenie, celem dokonania sprawdzenia wywiązywania się z obowiązków oddawania śmieci segregowanych oraz balastu przez właścicieli nieruchomości.


Lipowa, dnia 10.01.2012 r.

Wójt Gminy Lipowa
Stanisław Caputa


Historia zmian artykułu
Nr. Data Operacja Wykonał Zatwierdził
1 2012-01-11 07:15 dodanie artykułu Małgorzata Michalska-Gąsiorek Małgorzata Michalska-Gąsiorek 

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0