:: Gmina Lipowa
użytkownik :   hasło :    


Ogłoszenia artykuł wyświetlony 1342 razy Strona do wydruku

Powołanie obwodowych komisji wyborczych.


Zarządzenie Nr 84/11
Wójta Gminy Lipowa
z dnia 19 września 2011 r.

w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych.


Na podstawie art. 182 §1 pkt. 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks Wyborczy (t.j. Dz. U. z 2011 r. Nr 21, poz. 112 ze zmianami) zarządza się, co następuje:

§ 1. Powołuje się obwodowe komisje wyborcze w Gminie Lipowa w wyborach
do Sejmu RP i do Senaty RP zarządzonych na dzień 9 października 2011 r. zgodnie
z brzmieniem załącznika do niniejszego zarządzenia.
§ 2. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.




Załącznik
do Zarządzenia Nr 84/11
Wójta Gminy Lipowa
z dnia 19 września 2011 r.


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Lipowej, siedziba lokalu wyborczego: Szkoła Podstawowa w Lipowej

1 Józef Gawroński
2 Jadwiga Kozieł
3 Katarzyna Talik
4 Mirosław Piotrowski
5 Dorota Pietraszko
6 Kazimiera Pęcikiewicz
7 Krystyna Biegun
8 Danuta Jasek



Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Lipowej, siedziba lokalu wyborczego: Szkoła Podstawowa w Lipowej

1 Justyna Kosela
2 Paweł Jasek
3 Anna Konior
4 Irena Ciurla
5 Krzysztof Biegun
6 Agnieszka Andrzejczak
7 Sylwia Graca
8 Danuta Kosarz



Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Leśnej, siedziba lokalu wyborczego: Szkoła Podstawowa w Leśnej

1 Wojciech Wisła
2 Monika Potasiak
3 Anna Zuziak
4 Szymon Dziedzic
5 Dariusz Urbaniak
6 Danuta Duraj – Faber
7 Sabina Wróbel
8 Aneta Piecuch




Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Twardorzeczce, siedziba lokalu wyborczego: Szkoła Podstawowa w Twardorzeczce

1 Aniela Gawrońska
2 Marta Jasek
3 Jolanta Wieczorek
4 Bożena Kliś
5 Krystyna Temel
6 Lidia Wisła
7 Marta Mika
8 Agnieszka Wandzel




Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Siennej, siedziba lokalu wyborczego: Szkoła Podstawowa w Siennej

1 Monika Wisła
2 Patrycja Sufa
3 Ewelina Piecuch
4 Dorota Dobija
5 Michał Dudys
6 Monika Chrobak – Dobija
7 Barbara Binda
8 Halina Piecuch



Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Słotwinie, siedziba lokalu wyborczego: Szkoła Podstawowa w Słotwinie

1 Barbara Pawełek
2 Katarzyna Binda
3 Paulina Pietraszko
4 Piotr Szpak
5 Dorota Staniucha
6 Paulina Klimczak
7 Magdalena Śliwa
8 Marta Zuziak



Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Ostrem, siedziba lokalu wyborczego: Remiza OSP w Ostrem

1 Agata Gęga
2 Danuta Jasek
3 Wioletta Jakóbiec
4 Bernardyna Kumorek
5 Beata Kumorek
6 Małgorzata Michalska – Gąsiorek
7 Monika Caputa
8 Maria Szustakowska



Lista załączników do artykułu :

  sotwina.docx 16.38 KB
  ostre.docx 16.03 KB
  lipowa1.docx 16.3 KB
  lipowa2.docx 16.22 KB
  lena.docx 16.37 KB
  twardorzeczka.docx 16.36 KB
  sienna.docx 16.25 KB

Historia zmian artykułu
Nr. Data Operacja Wykonał Zatwierdził
1 2011-09-26 09:10 dodanie artykułu Adrian Jagosz Adrian Jagosz
2 2011-09-26 09:15 zmiana treści Adrian Jagosz Adrian Jagosz



 

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0